Anadolu Yemeği Karışık Tabağı

Anadolu Yemekleri Otantik Karışık Tabağı;

Popüler Anadolu yemeklerinden oluşan özel seçilmiş yemeklerden oluşan favori Otantik Karışık tabağımızı mutlaka denemelisiniz.

Usta şeflerimizin ellerinde hazırlanan ve birbirinden güzel Anadolu yemeklerini keşfetmenin en kısa yolu Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Otantik Anadolu Yemekleri‘ne uğramaktır.

En çok tercih edilen Otantik Anadolu Yemeklerimiz mantı, gözleme, hıngal, hünkar beğendi, kıymalı ve patatesli içli köfte ve çorbalardan ise  kesme ve yuvarlama çorbasıdır. Bu yemeklerimiz Anadolu’da yenilen en çok yemeklerimiz olduğu gibi Otantik Anadolu Yemekleri’nde de en çok tercih edilen yemeklerimizi oluşturmaktadır..

Menümüz sadece Anadolu Yemekleri değil geleneksel Türk damak tadına uygun zengin menü yelpazesine sahiptir. Ustalarımızın ellerinde pişen lokum gibi etlerden, karışık ızgaralar, tatlılara kadar geniş ve zengin sunumu ile sizleri beklemektedir.

1998'den beri

Diğer Lezzetlerimiz

Otantik Anadolu Yemeklerine Gösterdiğiniz ilgi için sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Otantik Yemekler

Otantik Yemekler

Gözleme,  Otantik Mantı, Keskek, Kıymalı İçli Köfte, Kesme Çorbası, Yuvarlama Çorbası, Soğuk Çorba, Patatesli İçli Köfte, Hıngal, Otantik Karışık

Et Yemekleri

Et Yemekleri

Adana Kebap, Ali Nazik, Beyti, Bulgur Pilavı, Çoban Kavurma, Çöp Şiş, Dana Biftek, Dana Bonfile, Döner, Hünkar Beğendi, İskender Kebabı, Izgara Köfte, Karışık Izgara, Kuzu Pirzola, Kuzu Şiş, Lahana Sarma, Patates Tava, Patlıcan Kebabı, Şaç Kavurma, Urfa Kebabı, Yaprak Sarma

Beyaz Et Yemekleri

Beyaz Et Yemekleri

Piliç Kavurma, Şefin Tabağı, Tavuk Fileto, Tavuk Kanat, Tavuk Pirzola, Tavuk Şiş Tavuk Sote

Zeytinyağlılar

Zeytinyağlılar

Acılı Ezme, Al Biber, Cacık, Enginar, Humus, Patlıcan Ezme, Soslu Patlıcan, Taze Fasulye, Yaprak Sarma

Salatalar

Salatalar

Çoban Salata, Otantik Salata, Yeşil Salata

Tatlılar

Tatlılar

Fırın Sütlaç, İncir Tatlısı, İrmik Tatlısı, Künefe, Süt Tatlısı, Un Helvası, Yoğurt Tatlısı

Otantik Anadolu Lezzetlerine Ulaşmak için Bizi Arayın

Birbirinden lezzetli Otantik Anadolu Yemeklerini burada deneyin